fbpx

Arta Nitaj s’ka të ftohtë, shfaqet provokative nga vetura (Foto)

  17 Dec 2017

Në këto ditë të ftohta as aktorja Arta Nitaj nuk e ka probem të zhvishet.

Në një fotografi të publikuar në Instastory ajo shihet tejet provokative.

Aktorja ka zbuluar këmbët e saj seksi dhe gjoksin teksa shihet teksa nget veturën e saj.

Emri i Artën u bë i njohur nga roli i ‘Xhesikës’ te seriali ‘O sa mirë’ ndërsa prej atëherë vazhdon akoma të jetë në qendër të vëmendjes.