fbpx

Arrijnë në mbledhjen e Vetëvendojes tri figura të rëndësishme

  17 Dec 2017

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, deputeti Glauk Konjuca dhe deputeti Dardan Sejdiu po marrin pjesë në mbledhjen e Këshillit të Lëvizjes, shkruan GazetaBlic