fbpx

Arrestohet i dyshuari për vrasjen dhe plagosjen në Skenderaj, policia jep detajet

  08 Dec 2017

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se tashmë është arrestuar i dyshuari për vrasjen e një femre dhe plagosjen e dy personave të tjerë në Runik të Skenderajt.

‘’ Polici ka arrestuar të dyshuarin kryesin e veprës, si dhe ka konfiskuar një armë.

Policia janë duke vazhduar hetimet për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje’’, është përgjigjur për Periskopin zëdhënësi i Policisë, Avni Zahiti.

Viktima femër ka ndërruar jetë pas plagëve të marra, ndërsa dy të plagosurit tjerë janë dërguar për në QKUK