fbpx

Arbnor Morina ne telashe te medha para derbit me Driten,i mungon motori i mesfushes(FOTO)

  02 Dec 2017

Neser nga ora 13:00 zhvillohet super derbi i Anamoraves ndermjet Gjilanit dhe Drites.

Ne kete derbi pritet te jene diku 7.000 shikues qe pritet te krijojne atmosfere impozante

Ne kete ndeshje Arbnor Morina nuk mund te llogarise ne sulmuesin Fatih Karahoda por spikat mungesa e motorit te ekipit,mesfushorit 21 vjeqar Roland Ajeti

Suksese!