fbpx
Arbenita Ismajli ekspozon belin e hollë, po duket ‘bombë’

Arbenita Ismajli ekspozon belin e hollë, po duket ‘bombë’

  13 May 2019

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli po vazhdon të na rikujtoj se ka linja perfekte. 

Ajo ka bërë një postim të ri në Instagram ku edhe ka shfaqur belin e hollë dhe format joshëse, shkruan Indeksonline. 

Linjat e saj që janë të komentuar vazhdimisht në mediat rozë edhe këtë herë u vunë në pah, sigurisht ajo dukej seksi dhe në super formë. 

Ndërkohë kujtojmë që Arbenita është në lidhje me reperin kosovar, Fero./Indeksonline/