fbpx

Arban Abrashi i përgjigjet Shpend Ahmetit, e fton në 5 debate televizive

  29 Oct 2017

Edhe pse nuk ka filluar periudha e fushatës zgjedhore për balotazh, kandidatët e Prishtinës e kanë nisur betejën e tyre politike përmes deklarimeve dhe postimeve në rrjetet sociale, shkruan Botapress.

Kandidati i LDK-së Arban Abrashi e ka ftuar Shpend Ahmetin në 5 debate televizive në kohën e fushatës së balotazhit.