fbpx

Angela Martini, a je normal ?!

  21 Sep 2017

Angela Martini po vazhdon me fotot e saj provokative nëpër rrjetet sociale, por foto e saj e fundit ishte më ndryshe se jemi mësuar ta shohim atë

Bukuroshja shqiptare është paraqitur më sensuale dhe në veshje të brendshme të natës.

Angela ka theksuar në këtë foto këmbët e saj seksi, derisa në mënyrë provokative me njërën dorë e mbulon gjoksin.

Është kjo njëra prej fotove më sensuale të modeles shqiptare, e cila vazhdon të mos jetë në tregun e beqarëve, pasi që disa vite është në lidhje me një biznesmen rumun.