fbpx

ANËTARI I VV-SË: RREJ DARDAN RREJ

  14 Dec 2017

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Hysen Durmishi ka reaguar në lidhje me intervistën që deputeti i kësaj partie, Dardan Molliqaj është duke e dhënë në njërën nga televizionet. Hyseni e ka quajtur gënjeshtar Molliqajn, shkruan Insajderi.

“Rrej Dardan rrej sa të mundesh e mos u ndal. E ke gjetë edhe vendin ku me rrejt, pikërisht aty ku e nise te Batoni. More Dardan po 35 faqe të shkruara i ke pas nga Albini dhe ti ishe ai që kurr nuk e ke lejuar të diskutohet në asnjë forum të Lëvizjes. Tash po viktimizohesh skajshmërisht. E gërditshme”, ka shkruar Durmishi në Facebook