fbpx

Anëtari i Vetëvendosjes: Ka një falënderim të veçantë për Beqir Kalludrën, po ashtu tregon nëse do të përçahet VV

  27 Dec 2017

Ish-kandidati i Vetëvendosjes për deputet, Driton Tali ka shkruar në Facebook, duke e falënderuar gjykatësin Beqir Kalludra që po kujdeset për Albin Kurtin, transmeton Gazeta Blic.

Tali ka shtuar më tej se Hashim Thaçi e Kadri Veseli i kanë të kota provokimet, sepse në VV nuk do të ketë trazira.

Shkrimi i plotë:

 

Kalludres flm qe Albinin po e rrite edhe ma shume me keto denime te pakuptimta.

Kurse Hashim Kadrise duhet thene se kot e keni me keto provokime. Nuk do te kete trazira nga LVV!!!

Gjykaten Speciale vet e krijut. E bajshi me shnete dhe ja pafshi hajrin!!!