fbpx
Anastasiya ju lë pa gjumë me këtë imazh, bikinit nuk po ia mbajnë pjesët intime

Anastasiya ju lë pa gjumë me këtë imazh, bikinit nuk po ia mbajnë pjesët intime

  16 Mar 2019

Anastasiya Kvitko ka lënë të gjithë pa tekst me fotografinë e fundit në bikini.

Anastasiya Kvitko ka postuar një fotografi në Instagram, ku shfaqet tejet e ‘nxehtë’.

Modelja ishte veshur në bikini, teksa po i mbante në pjesën e gjoksit që ishin duke i rënë nga trupi.

Ajo kishte vënë në plan të parë të pasmet e mëdha, kurse pranoi komente dhe pëlqime të panumërta nga ndjekësit.

“Paqi fundjavë të mirë?”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/