fbpx

Anastasia uron me një imazh tejet provokues

  25 Dec 2017

Një nga femrat me linjat më bombastike në botë njihet edhe Anastasia Kvitko.

Bukuroshja në çdo postim që bën “thyen” rrjetin nga pëlqimet dhe komentet që merr nga afro 8 milionë ndjekësit e saj.

Besimtarët e fesë së krishterë festojnë Krishtlindjen, e me këtë rast nuk ka munguar as urimi i Anastasias.

Përmesn një fotografie të postuar në llogarinë e saj në Instagram, ajo uroi të gjithë me rastin e kësaj feste.

Padyshim, as këtë herë Anastasia nuk ka ikur nga imazhet provokuese, duke pozuar pranë bredhit ajo u shfaq me një fustan të bardhë të shkurtër, i cili tregonte të pasmet gjigante të saj.