fbpx

Ana vjen me poza provokuese, e gjithë vëmendja tek të pasmet e mëdha (FOTO)

  15 Dec 2017

Ana Kabashi ndër këngëtaret më të reja, e cila po hyn në mesin e seksbombave të estradës, shkruan Gazeta Blic.

Ndonëse, nuk është shumë aktive në projekte muzikore këngëtaren e gjejmë aktive në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme.

Rrjetet më të frekuentuara sociale po na sjellin fytyra e poza nga më të ndryshmet, e pjesë e tyre padyshim që është edhe Ana e cila befason fansat me fotografitë provokative të saj.

Kjo e fundit në fokus ekspozimin e të pasmeve e paraqet tejet të nxehtë Anën.

Kjo bukuroshe sa i përket jetës private është më e rezervuar, ndërsa në një intervistë për Gazetën Blic ka thënë se nuk është e dashuruar, e siç duket bukuroshes Pejane nuk ia ka rrëmbyer zemren askush.

Ndryshe, Ana është duke shijuar jetën e saj të cilën shumë shpesh e kemi parë edhe nën shoqërimin e prezantueses Blerona Zeqiri