fbpx
Ana Kabashi sjell pamje nga projekti i ri, provokuese dhe e ‘nxehtë’

Ana Kabashi sjell pamje nga projekti i ri, provokuese dhe e ‘nxehtë’

  09 Mar 2019

Ana Kabashi është në përgatitje të projekti të ri i cili pritet të publikohet së shpejti.

Kënga më e re nga Ana do të vije së bashku me videoklip dhe është në bashkëpunim me reperin, Nushi.

Këngëtarja nga Peja ka sjellur pamje nga videoklipi i ri derisa ka mahnitur me dukjen e cila si çdo herë ishte provokuese dhe vuri në pah linjat e bukura të Anës.