fbpx

Ambasadorja Çitaku: Këta janë “djemtë më të mirë të Kosovës”

  07 Nov 2017

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku i është rikthyer për disa ditë vendlindjes së saj.

Gjatë qëndrimit në Prishtinë ajo po zhvillon takime të ndryshme.

Ajo sot ka postuar në “Facebook” një foto me disa pjesëtar të Forcës dhe Sigurisë së Kosovës.

“Me djemtë më të mirë të #Kosovës”, ka shkruar ajo.