Albëria edhe një herë tregon se “plakja e ka harruar” (Foto)

Albëria edhe një herë tregon se “plakja e ka harruar” (Foto)

Albërie Hadërgjonaj njihet si “gjyshja” më atraktive në skenën muzikore shqiptare.

Përkundër moshës, këngëtarja vazhdon të jetë joshëse, ndërsa për ta ruajtur formën e saj, i kushton kujdes fizikut.

Per familjen Nika kam vetem nji fjali-Jeni dashuri ❤️❤️❤️❤️

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberie_hadergjonaj) on

Kohë pas kohe këngëtarja vjen në poza duke bërë të dyshohet se atë “e ka harruar plakja”.

Fotografitë që vënë në pah figurën e saj trupore, nuk janë të rralla në profilet e saja në rrjetet sociale.

With my lovely friends ❤️❤️❤️ Dress from the best @nycfashionboutique ?

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberie_hadergjonaj) on

Kësaj radhe, Albëria ka ardhur me një fotografi të përbashkët me miq, ndërsa spikat dukja e saj.

Këngëtarja është e veshur me fustan të verdhë, ndërsa i tregon linjat e saja trupore.

(Foto: Instagram/AlbërieHadërgjonaj)

Sa i përket karrierës muzikore, Albëria nuk ka sjellë diçka të re qe një kohë.

Më poshtë jua sjellim disa fotografi të tjera që tregojnë format dhe dukjen e këngëtares, të cilat i ka publikuar së fundmi në rrjetet sociale. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/AlbërieHadërgjonaj)

(Foto: Instagram/AlbërieHadërgjonaj)

(Foto: Instagram/AlbërieHadërgjonaj)

(Foto: Instagram/AlbërieHadërgjonaj)