fbpx

Aktualisht, kjo është femra më seksi në botë, ja sa provokuese është!

  02 Dec 2017

Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko nuk i të ndalet së provokuari, format e saja shpërthyese kanë bërë që ajo të konsiderohet si femra më seksi në rusi.

Bukuroshja ruse, e cila ndryshe njihet edhe si rivalja e Kim Kardashian duket një ‘bombë’ e vërtetë me paraqitjen e radhës, ajo nuk ngurron asnjëherë që linjat trupore ti ekspozoj në fotografi dhe video.

Në rrjetin social “Instagram” publikon fotografi të shumta dhe komentohet shumë për fizikun e saj.

Së fundmi modelja ruse ka publikuar një fotografi ku të pasmet e saj i vë në pah.