fbpx

Aktorja e ‘O sa mirë’ dëshmon edhe këtë herë se është shumë seksi (FOTO)

  28 Dec 2017

Bukuroshja nga Klina momentalisht është femra më e komentuar në shoubizin shqiptar, shkruan Gazeta Blic.

Bëhet fjalë për Arta Elezaj e cila komentohet për çdo paraqitje të zjarrtë e madje tejet provokuese. Këtë na tregon çdo ditë me imazhet e njëpasnjëshme të cilat i publikon në rrjetet sociale.

E në këto të fundit ajo shfaqet tejet e ekspozuar me gjoks dhe të pasme tejet të mëdha.

Ajo është pjesë e serialit më të pëlqyer vendor ‘O sa mirë’ në rolin e XhakArtës e cila duket shumë e veçantë. Ndryshe, Arta cilësohet si rivale e Xhesikës ku janë në konkurrencë me njëra-tjetrën.

Mund të themi se edhe në fushën e modelingut Arta është tejet e zonja e madje duke mos lënë anash as profesionin e juristes