fbpx

AKSIDENT I TMERRSHEM,VDES REPERI I FAMSHEM SHQIPTAR…(KUJDES PAMJET)

  18 Dec 2017

LAJMI FUNDIT: Aksident i tmerrshem,vdes reperi i famshem Shqiptar…(Kujdes Pamjet)
Para pak minutash ka ndodhur nje aksident i tmershem ku mbeti i vdekur reperi i famshem Shqiptar qe njiihet ne Itali si El Pardon nga ky aksident mbeten te vdekur se paku 2 persona, ku ishin me shpejtësi 250km/h, dhe kamerat e regjistruan ngjarjen e tmershme kur ndodhi momenti i përplasjes, Ju sjellim edhe videon, Klikoni poshte reklamen dhe pas 2 sekondash ju hapet video, kujdes pamjet: