fbpx

Aksident i rëndë në Komoran, raportohet për të vdekur (Foto)

  26 Sep 2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutash në rrugën Prishtinë – Pejë, në Komoran.

Siç raporton KosovaPress nga vendi i ngjarjes në këtë aksident ka edhe të vdekur.

Në bazë të informatave të para raportohet se aksidenti ka ndodhur në mes të një autoambulance, një kamioni dhe një veture e cila nga pamjet shihet se është ndarë përgjysmë.

Në vendin e ngjarjes ka dalë policia, e cila është duke hatuar shkaktarët e aksidentit. /Telegrafi/