fbpx

Aksident i rëndë, humb jetën 26-vjecari

  26 Dec 2017

Një aksident i rëndë ka nodhur sot pasdite në Fier. Humb kontrollin e makinës dhe përplaset me bordurën, humb jetën drejtuesi 26-vjeçar.

Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Baltez. Sipas policisë, viktima, një 26-vjeçar me iniciale J.I, banues në Fier, duke drejtuar mjetin tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe ka goditur betonin e mbikalimit të autostradës.

Për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme drejtuesi i mjetit. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të kësaj ngjarje.panorama