fbpx

Ajo që ka bërë Luana, tregon se është nuse Kosove!

  11 Nov 2017

Luana Vjollca e cila tash e sa kohe ka marre titullin edhe udhëheqëse e emisionit, tashmë ajo drejton emision krejt vetëm, javë më parë që u mbajt ky emision theu rekord shikueshmërish, kështu u konstatua nga televizioni që u transmetua dhe emisioni, shkruan Kosovarja.

Emision ky me të ftuar të ndryshëm nga të gjitha sferat e jetës, por ajo që më shumë shikuesit presin orën e ‘Shiko kush po luan’ është Luana. Veshjet e saja janë tejet joshëse, nxjerrja në pah e linjave, gjoksi dhe të pasmet bombastike ku Luana di t’i përdorë këto aftësi tepër shumë, për të arritur aty ku do.

Edhe përkundër që ajo ka linja bombastike, si duket ushqimin kalorik nuk e ka problem. Darka të pasura që shtojnë peshë ajo pa problem i konsumon. Edhe pse nuk tregon se me kë darkon, e rëndësishme se ajo po kënaqet duke i shikuar këto ushqime e lerë kur edhe do i shijon.

Një përgatitje dhe servim pak më ndryshe i këtij resortani ,e kjo është përzgjedhja e prezantueses. Luana di të shijoj. Është një shërbim më ndryshe edhe i bakllavasë ku si duket e pëlqen teje mase këtë ëmbëlsirë tradicionale të shqiptarëve.

Por ajo që i vë vulën se Luana është një nuse Kosove është çaji i zi, në Kosovë nuk ka familje që nuk e përdore, kjo pije e nxehtë jo që nuk është përdorë në Shqipëri por më rrallë dhe pothuajse hiç.