fbpx

Agnesa Vuthaj shfaqet tmerrësisht joshëse

  14 Dec 2017

Agnesa Vuthaj jemi mësuar ta shohim të veshur me shumë stil por asnjëherë nuk e ka tepruar së provokuari, shkruan Gazeta Blic.

Vuthaj sot e asaj dite mbetet ‘Missi’ më i bukur që e ka pasur Shqiptaria.

Ajo njihet si një femër e zonja, e thjeshtë dhe shumë e matur dhe këto janë vetitë me të cilat Agnesa Vuthaj është karakterizuar gjithmonë.

Agnesa ka postuar disa fotografi nga fotosesioni i saj në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet shumë e bukur dhe tepër joshëse.