fbpx

Afrona publikon fotografi teksa po e puth Bleron (Foto)

  27 Dec 2017

Afrona dhe Blero po shijojnë aventurën më të mirë me të cilën po e përfundojnë 2017-tën. Ata përgjatë këtij viti ishin në vendet më të bukura dhe luksoze të botës.

Derisa për fundvit ishte New York-u destinacioni i synuar, ku janë duke i kaluar momentet më të mira, përcjell ORAinfo.

Prej shumë fotografive që ata po publikojnë, kjo është më e bukura që keni parë.