fbpx

Afrona Dika me sesion të ri fotografik, provokon dhe duket bukur (Foto)

  05 Dec 2017

Afrona Dika me sesion të ri fotografik, provokon dhe duket bukur (Foto)

Afrona Dika ka publikuar një sesion të ri fotografik.

Modelja e njohur shqiptare e cila jeton në Zvicër, ka shfrytëzuar rastin që gjatë qëndrimit në Kosovë të realizojë edhe sesionin e ri.

https://www.instagram.com/p/BcS2qIBDHtQ/

Për Norik Ukën, ajo zbuloi linjat trupore, e madje edhe shihet me këmbë të ngritura lart në një kolltuk, teksa duket sa seksi, aq edhe bukur në një fustan ngjyrë portokalli.

Afrona është mjaft e angazhuar ani pse po qëndron në Kosovë.

https://www.instagram.com/p/BcS21MfjjW2/

Bukuroshja shihet edhe në palestër, pasi në Fivestar stërvitet me trajnerin e njohur, Bekim Gorqaj.

Modelja prej vitesh punon në Zvicër, e është në lidhje me Blero Muharremin, këngëtarin e njohur.

https://www.instagram.com/p/Bb31zJqjmXm/

Edhe pse kanë një lidhje shumëvjeçare, çifti nuk ka bërë të ditur se mendojnë për martesë.