fbpx
A po fejohet dhe me kë Blerona Zeqiri?

A po fejohet dhe me kë Blerona Zeqiri?

  09 Mar 2019

Blerona Zeqiri është moderatorja zeshkane më e dashura për publikun tonë.

Aq kohë të gjatë është pjesë e ekraneve tona, saqë na jep ndjesinë thuajse jemi rritur me prezencën e saj.

Afirmitetin që ka me publikun e shpreh çdo herë në mënyrën më të veçantë të mundshme.

E, si të mos e pëlqejë publiku? E buzëqeshur, e ëmbël, atraktive kjo është Blerona.

Madje sot ajo na ka bërë më shumë kureshtarë, vikendi saj ka nisur me një dhuratë të çmueshme.

E kur nis ditën me këso dhurata si ti mungojë buzëqeshja?!./Kosovarja/.