fbpx

A është kjo arsyeja e ndarjes së Tunes me Patrisin? (Foto)

  02 Dec 2017

Prej dy ditësh Tuna dhe Patris Berisha janë vënë edhe një herë mu në qendër të vëmendjes.

I gjithë fokusi i medias rozë është tek ata dhe marrëdhënia e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Tuna është zhvendosur në Shkup, ndërkaq Patrisi nuk i ka stopuar aktivitetet e tij të zakonshme.
Dihet karakteri i Tunes, shpesh shpërthyes dhe ekspresiv.

Ajo është dominante në skenë, e me gjasë edhe në jetën në çift.Tuna ka lënë pas krahëve një martesë të dështuar dhe po ashtu disa lidhje që nuk shkuan mirë.