fbpx
A e keni ditur se Leonora Jakupi e ka një vajzë? Ja kush është babai i saj!

A e keni ditur se Leonora Jakupi e ka një vajzë? Ja kush është babai i saj!

  09 Jun 2021

Këngëtarja e adhurueshme Leonora Jakupi po i rreziston fuqishëm tregut muzikor dhe po vazhdon të mbetet më vëmendjen e një publiku të gjërë, shkruan Gazeta NewBorn.

Leonora, ka admirues të këngës e stilit të saj kudo ku ka shqiptar.

Gjithashtu, egziston një numër i madh i atyre që interesohen të dijnë gjatë gjithë kohës se çka ka të re në jetën e këngëtares, të cilen publiku sa e sa herë e ka “fejuar” e “martuar”, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse statusi i saj është ende i paqartë, Leonora e ka dikë që e kosnideron si vajzë të sajën, e ajo është mbesa e këngëtares, Morea./Kosovarja/

.