fbpx

A e keni ditur cilin këngëtarë të estradës e ka vëlla Kallashi ? (Foto)

  23 Nov 2017

Edhe pse ishte më i kritikuar kur u njoh, me kohën ndjekësit filluan ta duan pavarësisht skandaleve të shumta, shkruan revista Kosovarja.

Ajo është një femër pa komplekse, e cila nuk i frikohet askujt dhe këtë e ka dëshmuar në shumë raste.

Edhe vetë nofka e saj tregon që është një femër e fuqishme, shpërthyese.

Ajo vazhdon të mbajë miqësi të forta me shumë emra të estradës, por që mund të veçohet njëri nga ata, i cili është Muharrem Ahmeti.

Në një postim në instagram, Kallashi e ka quajtur Muharremin “vëllau im” , e që vërtetë Muharremi kishte ardhur në Kosovë që të këndojë për ditëlindjen e saj.

Eh pra, secili do ta donte një vëlla të tillë që ta ndez ditëlindjen.