fbpx

A e ka parë këto fotografi të Adelinës burri i saj 50-vjeçar? (Foto)

  28 Dec 2017

Adelina Tahiri bëri bujë me martesën e saj. Na prezantoi lajmin për martesë por jo edhe burrin e saj, e se për çfarë arsye e bëri këtë gjest, nuk e di askush.

Këngëtarja nga Maqedonia gjithëmonë ka tentuar të citohet si femra më seksi shqiptare dhe për këtë është munduar shumë, përcjell ORAinfo. Ajo bëri edhe shumë ndërhyrje që në shumë raste edhe e penalizuan pamjen e saj duke e treguar shumë artificiale.

E rastet e tilla dijnë edhe të shokojnë kur shfaqen pa grim apo kur tregojnë se si duken në të vërtetë pa efekte fotoshopi Biznismëni maqedonas që ia rrëmbeu zemrën fëmrës më ‘hot’ të estradës do të zhgënjehet mjaft kur ta sheh këtë foto apo fytyrën e saj në mëngjes.