fbpx

A e dini se kjo figurë është i dashuri i Kallashit? (Foto)

  09 Nov 2017

Në njërin nga emisionet në vend, kishte deklaruar se është në një lidhje, madje edhe pse nuk është e dashuruar në personin në fjalë, të cilin nuk e ka bërë publik.

Në llogarinë e saj në instagram ka publikuar një fotografi të një mashkulli, të cilit nuk ia ka zbuluar fytyrën, por që shihet se në dorë mban aksesorë të cilët përshtaten me nofkën e saj, “Kallashi”.

A është ky mashkulli me të cilin ajo është në lidhje dhe të cilin nuk e bën publik, e di vetëm ajo.