fbpx

5 herët kur vajza e Lutfi Hazirit ia theu zemrat shqiptarëve (FOTO)

  12 Dec 2017

Vajzat e politikanëve janë pjesë e mediave rozë pothuajse çdo ditë, shkruan Gazeta Blic.

E më të përfolurat padyshim që janë vajzat e kryetarit të Gjilanit Lutfi Haziri, të cilat janë në qendër të vëmendjes.

Ato janë aktive në rrjetet sociale ku edhe publikojnë imazhe nga më të ndryshmet, duke mos munguar edhe pozat joshëse dhe seksi.

Është kjo Kënga Haziri e cila nuk ka hezituar të shpërndajë foto e zhveshur por që tashmë është më e rezervuar ndaj imazheve më provokative dhe nuk po publikon më, e llogarinë e saj ‘facebook’ e ka mbyllur tërësisht.