fbpx

5 fotografitë ‘përvëluese’ të vajzës së deputetes shqiptare, nuk lënë vend as për imagjinatë (FOTO)

  05 Dec 2017

Modelet janë bërë pjesë e pandashme e mediave rozë, me linja trupore perfekte si mund të mos komentohen në rrjete të tilla.

Është ajo modelja shqiptare e cila po thyen rrjetin me paraqitjet e saj të nxehta, shkruan Gazeta Blic.

Kush tjetër pos Ada Deda, vajza e politikanes shqiptare Albina Deda, të cilën e shohim në fotosesione të ndryshme.

E në këto fotografi ju ‘mahnitë’ me pamjen e saj , padyshim që nuk lë vend as për imagjinatë.

Është ndër modelet më të lakmuara dhe më të kërkuara në treg.