fbpx

3 Prezantueset më ‘përvëluese’ në Shqipëri (FOTO)

  19 Nov 2017

Përveç se jemi mësuar ti shohim duke shkëlqyer pranë ekraneve televizive , ato madje të tërheqin edhe nga pamja e jashtme, shkruan Gazeta Blic.

Bëhet fjalë për tri nga moderatoret më të bukura shqiptare që gjithmonë ‘ndezin’ programet tona televizive.

E kush tjetër pos Ilda Bejlerit, Luana Vjollcës dhe Jonida Vokshit të cilat duken të mrekullueshme gjithmonë.

Ato madje janë aktive edhe në rrjetet sociale të cilat kanë një numër të madh të ndjekësve, ndërkohë që nuk mungojnë imazhet përmes të cilave ato ngacmojnë imagjinatën e gjinisë së fortë.

Ato shpesh vijnë me fotografi që vënë në pah bukurinë dhe anën joshëse të tyre.

Më poshtë mund të ndiqni disa nga fotografitë e këtyre yjeve./GazetaBlic.