fbpx

3 herë kur Fjolla shfaq gjoksin dhe të pasmet e mëdha (FOTO)

  22 Dec 2017

Fjolla Morina është nëna më seksi e estradës, shkruan Gazeta Blic.

Këtë këngëtarja na ka dëshmuar shumë shpesh me fotografitë e saj të llojllojshme e madje edhe ato shumë seksi.

Fjolla është aktive edhe në projekte muzikore duke na sjellur klipe të zjarrta me çdo paraqitje të saj por edhe me bashkëpunime të shumta.

Por ajo që tërheq vëmendjen te Fjolla është se ajo nuk ndalet së ekspozuari gjoksin dhe të pasmet bombastike pothuajse në të gjitha fotografitë e saj.

Më poshtë Gazeta Blic ju sjell 3 imazhe ku ekspozon më të madhe linjat trupore që ka.