fbpx
Bëhet murgeshë, “masakrohet” Roza Lati: Ty është me të var për la** p***it

Bëhet murgeshë, “masakrohet” Roza Lati: Ty është me të var për la** p***it

  15 Mar 2019

Moderatorja Roza Lati ka ardhur si asnjëherë më parë ditën e sotme në profilin e saj në Instagram.

Ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur si murgeshë dhe njofton të gjithë se në emisionin e saj do të vijë ndryshe.

Mirëpo, fotoja nuk është pritur mirë nga ndjekësit e Rozës, të cilët nuk i  kanë kursyer komentet fyese ndaj moderatores.

Mallkime, që fillojnë me shprehjen “Zoti të dënoftë” e deri tek ofendimet nga më të ndryshme.

Një fans i komenton:

Zoti te denofte, paske qene shume e ulet si femer, mendon se do marresh fame me kete gje, po ne fakt ke bere te kunderten. 

Te perdoresh fene per ca klikime me shume, ti qofsh ! 

Do te besh si Diva, a pikaaaa …

Një tjetër:

Kjo eshte tipike e atyre murgeshave qe bojn video porno…

At jam ktu te rrefehem per 100hijet e mia gri dmth.