fbpx

20 fotot e reja seksi ku Kallashi shihet krejt cullak dhe i tregon të gjitha, ‘zogun’ gjoksin…/ Kujdes djema!

  09 Nov 2017

Kallashi ose Donjeta Kosumi valltarja seksi e klubeve të natës di të provokojë.
Ajo ka postuar fotografi nudo, ose pjesërisht nudo duke i lënë pak vend fantazisë.

Ndiqni Galerinë