fbpx

16 fotografitë ku Fjolla Morina shfaqë komplet gjoksin (Pamje+18)

  20 Oct 2017

Ajo njihet si një nga femrat më seksi dhe provokative të estradës.

Ne ua sjellim disa pamje ku ajo e dëshmoi këtë.

Si gjithmonë ajo kujdeset që mos t’i lë shumë imagjinatës