fbpx
Kombinime rrobash me ngjyra që do ju duhen gjatë verës

Kombinime rrobash me ngjyra që do ju duhen gjatë verës

  25 Apr 2020

Ju nuk duhet të shikoni shumë larg për të gjetur një frymëzim shumëngjyrësh në internet, pasi shumë anëtarë të grupit të modës kanë filluar tashmë tranzicionin e dollapëve të tyre për muajt e verës duke krijuar një ylber tëhareshëm ngjyrash nëpër rrjetet tona sociale.

Kështu që ndërsa përrallat e grave të vjetra mund të shprehin se bluja dhe jeshilja nuk duhet të vishen kurrë së bashku, ne mendojmë se këtë verë ka të bëjë me kombinimin e çfardo kombinimi individual të ngjyrave që ndjeni se është i duhuri.

Më poshtë gjeni gjashtë ide mbi kombinimin e ngjyrave të verës për të filluar:

/Telegrafi/