fbpx
Morena, nga shtrati “nxeh” rrjetin me foton e fundit

Morena, nga shtrati “nxeh” rrjetin me foton e fundit

    25 Sep 2021

Morena Taraku është bërë e gjallë sot me një foto tepër të nxehtë në...

Fifi e “tepron” pak me veshjen në foton e fundit, i duken komplet sytjenat

Fifi e “tepron” pak me veshjen në foton e fundit, i duken komplet sytjenat

    25 Sep 2021

Fifi është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera, kjo për shkak stilit të saj...

Egzona Muqiqi bën dritë në foton e fundit

Egzona Muqiqi bën dritë në foton e fundit

    25 Sep 2021

Egzona Muqiqi është njëra ndër personazhet më të komentuara, kjo për shkak se ajo...

​Ilaç për kohën e vjeshtës: Kjo është fruta më e shëndetshme në botë

​Ilaç për kohën e vjeshtës: Kjo është fruta më e shëndetshme në botë

    25 Sep 2021

Frutat, gjethet dhe farat janë gjithashtu medicinale. Ftoi, fruta e vjeshtës, është një bombë...

4 mënyra natyrale si të zbardhni dhëmbët, kujdesi që ju duhet

4 mënyra natyrale si të zbardhni dhëmbët, kujdesi që ju duhet

    25 Sep 2021

Dhëmbët janë nga ato pjesë të trupit të cilat nëse nuk marrin kujdesin e...

Shenja që trupi ju jep se nuk keni mjaftueshëm kalcium!

Shenja që trupi ju jep se nuk keni mjaftueshëm kalcium!

    25 Sep 2021

Kalciumi është thelbësor për të formuar qeliza të reja kockore dhe për të ruajtur...

Zbuloni çfarë tregon studimi i ri për njerëzit që shmangin vaktin e mëngjesit

Zbuloni çfarë tregon studimi i ri për njerëzit që shmangin vaktin e mëngjesit

    25 Sep 2021

Në përpjekje për të ulur numurin e kalorive, kapërcimi i mëngjesit mund të jetë...

Këto janë vendimet që u morën nga Qeveria në mbledhjen e së premtes

Këto janë vendimet që u morën nga Qeveria në mbledhjen e së premtes

    25 Sep 2021

Qeveria e Kosovës ka mbajtur dje mbledhjen e radhës, ku ka marrë disa vendime....

A do të ndërrohet ora sivjet?

A do të ndërrohet ora sivjet?

    25 Sep 2021

Ndryshimet e orës ndodhin dy herë në vit si rezultat kohëzgjatjes se ditës…por kur...

“Vuçiq e teproi!”/ Mësohet plani i Serbisë për ndarjen e Kosovës, vjen një paralajmërim për Qeverinë e Kosovës

“Vuçiq e teproi!”/ Mësohet plani i Serbisë për ndarjen e Kosovës, vjen një paralajmërim për Qeverinë e Kosovës

    25 Sep 2021

ushtet që paraqet Serbia ndaj Kosovës janë kërkesa të tepruara Pas aksionit të njësive...