Shkurte Gashi shtatzënë? Ja çfarë thotë menaxheri i saj

    22 Sep 2017

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi është njëra ndër këngëtaret më simpatike të estradës. Por...

Ministri i PJ të Malit të Zi: Çështja e Demarkacionit për ne ka përfunduar

    22 Sep 2017

Ministri i Punëve të Jashtme të Malit të Zi, Srdjan Darmanoviq, është pyetur në...

Ish kandidatja per deputet feston 27 vjetorin e lindjes

    22 Sep 2017

Ish kandidatja per deputet ne radhes e AKR Refiqe Ternava dje festoi 27 vjetorin...

Real Madridi nënshkruan kontratë të re me ‘Fly Emirates’, për një shumë rekorde të përfitimeve

    22 Sep 2017

Klubi Madrilen shumë shpejt do të nënshkruajë kontratën e re me kompaninë e fluturimeve...

Kryetari i Rahovecit , fillon fushaten per zgjedhjet lokale

    22 Sep 2017

E nisëm fushatën zgjedhore në Krushë të Madhe të Ukshin Hotit. Aty morëm edhe...

Pas Kasamit, radhen e ka shqiptari tjeter ( Foto)

    22 Sep 2017

Pasaniku më i famshëm në Shqipëri, ish-futbollisti Fatmir Oni Hysenbelliu është bërë sërish qendra e vëmendjes...

Kur Ismail Kadare tymos mariuanë

    22 Sep 2017

ismail Kadare duket se vërtetë kishte përjetuar një periudhë liberale pas largimit nga Shqipëria...

Llapi paralajmëron Vëllaznimin

    21 Sep 2017

Llapi e pret Vëllaznimin të shtunën nga ora 13:30 në kuadër të javës së...

Ilaçi i gjyshes që e zhduk astmën, bronkitin, kollën dhe shumë probleme të tjera të mushkërive

    21 Sep 2017

Astma, bronkiti, kolla dhe çrregullimet të tjera të mushkërive po bëhen gjithnjë e më...

Ahmeti: Gjuha Shqipe është zyrtare, e barabartë me gjuhën maqedonase

    21 Sep 2017

uke folur për arritjet e qeverisë në 100 ditëshin e parë, kryetari i Bashkimit...