fbpx
Ja sa mijë euro kushton vetëm një fustan i Oriola Marashit

Ja sa mijë euro kushton vetëm një fustan i Oriola Marashit

    01 Jun 2021

Oriola Marashi në përgjithësi njihet për stilin e veçantë që ka. Bukuroshja brune asnjëherë...

Rregull mode për femra nga 20 deri në 50 vjeç: Të veshura kështu të gjitha duken fenomenale!

Rregull mode për femra nga 20 deri në 50 vjeç: Të veshura kështu të gjitha duken fenomenale!

    18 May 2020

Të gjitha femrat nga mosha njëzet deri në pesëdhjetë vjeç, rrobat i bartin me...

Momentet më ikonike të bukurisë nga vitet ’90 që do ju bëjnë të ndjeheni nostalgjike

Momentet më ikonike të bukurisë nga vitet ’90 që do ju bëjnë të ndjeheni nostalgjike

    15 May 2020

Vitet e 90, David dhe Victoria Beckham sapo ishin takuar, Brad Pitt dhe Gwyneth...

Ngjyrat e zjarrta janë në fokus: Trendi udhëheqës i sezonit bartet kështu!

Ngjyrat e zjarrta janë në fokus: Trendi udhëheqës i sezonit bartet kështu!

    04 May 2020

I gëzohemi pranverës, sepse trendët të cilët i kanë prezantuar disenjatorët janë në shenjë...

Trendi i ri i çantave

Trendi i ri i çantave

    04 May 2020

Të gjithë që e duan modën, duan të jenë një hap me trendet, por...

Të rrafshëta ose me taka, ky është modeli më i adhuruar i këpucëve për sezonin

Të rrafshëta ose me taka, ky është modeli më i adhuruar i këpucëve për sezonin

    26 Apr 2020

Në secilin variant duken fenomenale Këpucët më femërore në botë – këpucët me thembër...

Si të dukesh e veshur shtrenjtë duke kursyer: Pesë blerjet e vetme që duhet të bëni

Si të dukesh e veshur shtrenjtë duke kursyer: Pesë blerjet e vetme që duhet të bëni

    25 Apr 2020

Këtë vit më shumë se kurrë duhet të tregohemi të kujdesshëm me shpenzimet, por...

Kombinime rrobash me ngjyra që do ju duhen gjatë verës

Kombinime rrobash me ngjyra që do ju duhen gjatë verës

    25 Apr 2020

Ju nuk duhet të shikoni shumë larg për të gjetur një frymëzim shumëngjyrësh në...

Kombinime të veshjeve me dollakë që janë fantastike

Kombinime të veshjeve me dollakë që janë fantastike

    21 Apr 2020

I dini ato ditë kur thjesht nuk mund të të vishni një palë pantallona...

Lady Gaga zbulon datën e publikimit të albumit të ri “Chromatica”

Lady Gaga zbulon datën e publikimit të albumit të ri “Chromatica”

    03 Mar 2020

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Lady Gaga ka bërë të ditur se më...