Deputeti i PSD-së e arsyeton koalicionin me AAK-në: Për qejf t’k*…t jemi bo bashkë!

Koalicioni ndërmjet PSD-së dhe AAK-së ka nxitur reagime të shumta në rrjetet sociale.

Ish-deputeti, Fisnik Ismaili, ka marrë një sërë kritikash në profilin e tij në Facebook, rreth bashkimit të Ahmetit me Haradinajn. 

Njëri prej komentuesve kritikoi ashpër Ismailin duke i thënë se kanë gabuar që janë bërë bashkë me AAK-në.

Ndërsa, Fisi padyshim se nuk kurseu edhe fjalë banale për t’i replikuar komentuesit. 

“Për qejf t’k…rit. A ki cka ban najsen për këtë punë, pos me hangër mut palidhje”, ka shkruar ai. /Indeksonline/