Motra e Aro Muric na thotë ‘mirëmengjes’ me një super-foto

Motra e Arijanet Muric, Amra ishte njëra prej figurave më të përfolura ditëve të fundit.

Madje, Amra ishte në stadiumin “Fadil Vokrri” për ta parë ndeshjen miqësore mes Kosovës dhe Danimarkës, shkruan Zëri.

Por, më së shumti vëmendje kishin marrë linjat e saj fantastike.

Pas ndeshjes në fjalë, Amra u kthye në Budva, në shtëpinë e saj.

Kurse, mëngjesin e sotëm ajo e ka nisur me një foto mahnitëse.

“Mirëmengjesi”, ishte komenti i saj mbi këtë foto.

Ndryshe, vëllau i saj, Aro pritet të luajë nga minuta e parë edhe kundër Bullgarisë të hënën./Zëri

Image