Zbulohet se kur do të fillojë shitja e biletave për ndeshjet e Kosovës ndaj Danimarkës dhe Bullgarisë

Sot do të dalin në shitje biletat për ndeshjet e përfaqësueses së Kosovës ndaj Danimarkës dhe Bullgarisë, transmeton zeri.info

Këtë gjë e ka bërë të ditur Federata e Futbollit të Kosovës.

Biletat do të fillojnë të shiten online prej orës 15:00.

Biletat mund të blihen në këtë link:

https://tiks.app/