Fustani i hapur i nxjerr në shesh anët më të ‘nxehta’ Kejvinës

Modelja seksi Kejvina Kthella ka ardhur me një foto provokative.

Fustani i hapur i ka nxjerr anët më të nxehta dhe ajo qëllimisht foton e ka hedhur në Instastory, për t’i ‘çmendur’ ndjekësit.

Bjondina seksi njihet për pozat e saj tërheqëse nëpër fotosesionet që realizon dhe velina e ‘Xing me Ermalin’ nga një numër i madh ndjekësish në rrjete sociale.

Me një fustan gjoja se të njëjtë por me ngjyrë të kuqe ishte bërë emri më i komentuar në mediat rozë kur papritur ‘live’ fustani iu shpalos dhe tregoi më shumë se që duhet.