Kim Kardashian me veshje prej leopardi, duket ‘përvëluese’

Ajo është një nga femrat më të komentuara dhe më të ndjekurat në botë, madje çdo lëvizje e saj bëhet lajm.

34 vjeçarja ka shkëlqyer në paraqitjen e saj në Paris, teksa u shfaq me një veshje prej leopardi.

Grimi i saj profesional, linjat fantastike, po e bëjnë atë të duket rrezatuese.

Madje, Kim duket sikur ka rënë paksa në peshë, gjë që po vërehet dukshëm./Indeksonline/