Ja kush e largoi nga puna djalin e Fadil Vokrrit

Ish futbollisti i mirënjohur Sahit Kelmendi, e ka postuar një shkrim në facebook, ku thotë se kryetari i FFK-së Agim Ademi e ka larguar nga puna djalin e Fadil Vokrrit.

“Me i marr nënshkrimet dhe votat në emër të FADIL VOKRRIT e me ja largu djalin prej Federatës është shumë ligështi dhe poshtërsi e madhe !!! Agim Ademi nuk e di qysh ka ftyrë me shku në zyre të FADIL VOKRRIT e prej aty me ja largu djalin?!”, shkruan Kelmendi.