Jo veç Robertin, por edhe juve ka me iu ngroh sonte me këto foto Nora

Nora Istrefi tani po i shijon suksesin e këngës së saj të fundit, këngë kjo e cila mirëprit shumë nga publiku.

Pas publikimit të këngës, duket se Nora ka marr pushim dhe këto ditë po i kalon me familjen e saj e në çanti me vajzën e saj, Renenë

Nora është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në kohën e fundit.

Sot ajo ka publikuar një panmje ku shihet e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo