Flaka Krelani thekson gjoksin dhe belin e hollë

Njihet për zërin e bukur por nuk e lë anash as paraqitjen e jashtme.

Flaka Krelani ka publikuar imazh të ri në rrjetin më të frekuentuar social ‘Instagram’.

Në një fotografi bardh ë e zi ajo ka theksuar belin e hollë dhe gjoksin joshese.

Flaka ka ditë që po publikon imazhe me këtë dukje me të cilën u shfaq e ‘zjarrtë’ dhe tejet joshese.

Këngëtarja nga Gjakova është aktive me projekte të ndryshme, ajo së fundi ka publikuar këngën ‘Thell’./Indeksonline/