Arbenita e dashura e Feros pa sytjena në shtrat, foto që po bën xhiro në rrjet

Është publikuar një foto e Arbenita Ismajlit në shtrat.

Fero dhe Arbenita Ismajli janë ndër çiftet më të komentuara të momentit.

Modelja në fjalë u bë akoma më e njohur për publikun tash kur është e dashura e reperit shqiptar, e mediat shpesh po shkruajnë për fotot e saj në Instagram edhe nëse nuk i ka realizuar bashkë me Feron.

Së fundmi Arbenita e ka publikuar një imazh nga shtrati, aty ku shfaqet joshhëse pa sytjena e pa grim dhe fotoja ka bërë xhiro.

Fero për Arbenitën gjatë një interviste u shpreh se janë vetëm ‘shokë e shoqe’ si në shaka, kështu në njëarë mënyre e konfirmoi lidhjen./Lajmi.net/